Син диктатора cклав присягу президента Філіппін

Склавши присягу, у своїй першій президентській промові Маркос подякував виборцям за те, що вони дали йому «найбільший електоральний мандат в історії філіппінської демократії» і високо оцінив роки правління свого батька.

 
Президентом Філіппін став 64-річний син диктатора Фердинанда Маркоса, який правив країною майже 20 років – з 1965 по 1986 рік. Про це повідомляє російська служба ВВС.
 
Фердинанд Маркос-молодший, відомий на прізвисько Бонгбонг, з величезною перевагою переміг на президентських виборах у травні: за нього проголосувало понад 31 млн. виборців.
 
Склавши присягу, у своїй першій президентській промові Маркос подякував виборцям за те, що вони дали йому «найбільший електоральний мандат в історії філіппінської демократії» і високо оцінив роки правління свого батька Фердинанда Маркоса-старшого, якого опоненти звинувачували у численних порушеннях прав людини та зловживаннях.
 
Під час президентства Маркоса-старшого на Філіппінах було введено воєнний стан, силові органи затримували та катували тисячі дисидентів, нерідко робилися вбивства політичних противників режиму. Однак син оцінив спадщину свого батька по-іншому.
 
«Колись я знав людину, яка побачила, як мало ми досягли з часу проголошення незалежності. Вона це змінила. Тепер настала черга його сина. Від мене жодних відмовок ви не почуєте», — сказав новий президент країни.
 
Нагадаємо, минулого року на Філліпінах померла найстаріша жінка світу, яка народилася ще у ХІХ столітті.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net