Школи в РФ зобов язали закупити макети зброї – ЗМІ

Захисні костюми, стрілецькі тренажери, макети гранат і автоматів необхідні для уроків ОБЖД.

 
 
 
Російські школи зобов’язали закупити макети зброї та інше обладнання для уроків ОБЖД (Основи безпеки життєдіяльності). Зокрема приписи отримали заклади середньої освіти Центрального району Санкт-Петербурга, повідомила 13 лютого Новая газета.
 
Зазначають, що прокуратура не виявила арсеналу, необхідного для обладнання кабінетів ОБЖД, одразу в кількох школах. 
 
Серед відсутнього: збройовий сейф, міні-експрес-лабораторії радіаційно-хімічної розвідки, дозиметр; газоаналізатор кисню і токсичних газів, захисний костюм, імітатори поранень і уражень для тренажера-манекена, макети гранат Ф-1 і РГД-5, стрілецький тренажер, макет автомата Калашникова, магазин до автомата Калашникова з навчальними набоями і макет найпростішого укриття в розрізі.
 
На закупівлю перерахованого вище буде витрачено близько 23 мільйонів рублів.
 
Як пояснили в прокуратурі, зазначені предмети мають бути в кожному класі ОБЖД кожної школи згідно з вимогами наказу мінпросвіти РФ № 804, виданого у вересні 2022 року.
 
У міському комітеті з освіти підтвердили, що макети гранат і автоматів необхідні, оскільки найближчим часом у програму 10–11-х класів вводиться предмет Первинна військова підготовка.
 
Раніше повідомлялося, що в РФ затвердили шкільну програму з курсом про війну в Україні, а також із навчанням стрільби з автомата Калашникова і кидання гранати.
 
У РФ готують «правильний» підручник з історії з інформацією про війну в Україні

 
Новини від Кореспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net