Samsung в Україні та країнах Балтії прибрала Z із назв смартфонів

Південнокорейська компанія перейменувала телефони чотирьох країн. Однак у самій Росії на офіційному сайті поки що зберігається їхня стара назва.

 

Компанія Samsung прибрала букву Z із назв смартфонів. Ребрендинг відбувся у країнах Балтії та Україні. Однак ці зміни поки не торкнулися Росії. Про це повідомляє видання NotebookCheck у середу, 3 серпня.
 
Смартфон Galaxy Z Fold3 5G на офіційних сайтах Samsung в Україні, Естонії, Латвії та Литві тепер називається Galaxy Fold3 5G. Також зміни зазнав і Galaxy Z Flip3 5G – він теж тепер називається Galaxy Flip3 5G.
 
Ініціатива південнокорейської компанії може бути пов’язана з війною в Україні, оскільки військові країни-агресори маркують цією літерою свою техніку, зазначає видання. Понад те, у Росії спостерігається своєрідний культ цього знака. У мережі цей такий символ почали називати «звастикою» за аналогією з нацистською свастикою.
 
Офіційний сайт Samsung у Росії поки не вніс такі ж зміни до назв смартфонів.
 
Нагадаємо, компанія Samsung Electronics виділила для товариства Червоного Хреста України $6 млн. для допомоги вимушено переміщеному населенню.
 
Крім того, у місті Каменськ-Уральський у Свердловській області РФ, на пам’ятнику загиблим в Афганістані та Чечні військовим, росіянин замалював символ Z, який став символом нападу Росії на Україну, який пропаганда використовує для підтримки війни. Він додав ще три літери та вийшло слово AZOV.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net