Росіянам закрили берег Валдая з будинками Путіна та Кабаєвої — ЗМІ

Площа природної території, що особливо охороняється, перевищує острівну державу Мальту, зазначають журналісти.

 
Пересічним росіянам заборонили відвідувати половину озера Валдай нібито з «екологічних» причин. Однак на його березі розміщені резиденції президента РФ Володимира Путіна та його ймовірної коханки Аліни Кабаєвої. Зокрема, доступ тепер закрито на територію розміром 36 тис. гектар, або 316 км², що більше, ніж площа Мальти. Про це з посиланням на інформацію офіційного сайту Валдайського національного парку у Новгородській області повідомляє видання Медуза у п’ятницю, 17 березня.
 
Наказ Мінприроди підписано ще 11 листопада 2022 року. Однак опубліковано цей документ лише 18 січня 2023 року. У ньому йшлося про розширення особливо охоронюваної природної території (ООПТ) у межах парку.
 
Озеро Валдай поділено на частини островами, які розташовані посередині. Резиденції Путіна та Кабаєвої розташовані на плесі Довгобородський.
 
На початку березня їх територія стала особливо охоронюваною природною територією, і відвідувати ці землі фактично заборонено.
 
За порушення правил ООПТ передбачено адміністративну відповідальність. Для фізичних осіб це штрафи до чотирьох тисяч карбованців, для юридичних – до 500 тисяч карбованців.
 

  Червоним кольором позначено ООПТ
 
Нагадаємо, раніше журналісти встановили, що Путін для далеких переїздів у свої резиденції користується бронепоїздом, який використовує з 2021 року.
 
У РФ намагалися приховати, що Путін спостерігається в онколога
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net