Росіян, які потрапили під санкції, зобов язали повідомити про активи в ЄС

Невиконання цих вимог росіянами у Європейському Cоюзі розглядатимуть як обхід санкцій.

 
У рамках десятого пакету антиросійських санкцій ЄС підсанкційних осіб із Росії зобов’язали розкрити всю інформацію про активи на території країн блоку. Про це йдеться у офіційному журналі ЄС.
 
Зазначається, що Єврорада зобов’язала всіх осіб та організації, включені до антиросійських санкційних списків, повідомити національні та європейські регулятори про свої активи в країнах ЄС. Росіян також зобов’язали співпрацювати з місцевою владою для блокування їх активів.
 
У постанові зазначається, що фізичні та юридичні особи із санкційного списку мають звернутися до органів ЄС не пізніше ніж через шість тижнів після введення санкцій. Невиконання цих вимог у ЄС розглядатимуть як обхід санкцій.
 
Як повідомлялося, 25 лютого ЄС затвердив 10 пакет санкцій проти Росії. До списку включено 121 фізичну і юридичну особу, введено значні нові обмеження на імпорт/експорт, заборонено російські пропагандистські ЗМІ. ЄС запровадив санкції проти трьох великих банків – Тінькофф, Альфа-банк та Росбанк.
 
За словами президента Володимира Зеленського, Україна працює над тим, щоб розширити глобальні і європейські санкції ще на російську атомну галузь та Росатом.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net