Росіян не пускають у Польщу ні з повітря, ні з моря

Якщо перевізник візьме на борт особу, яка не має права на в’їзд у ЄС через польський прикордонний пункт, то муситиме власним коштом відвезти її назад.

 
Для громадян Росії з понеділка, 26 вересня, обмежено в’їзд у Польщу через повітряні і морські пункти пропуску. Про це повідомляє Rzeczpospolita.
 
Зазначається, що обмеження для росіян діють у всіх пунктах пропуску зовнішнього кордону ЄС. Якщо перевізник візьме на борт особу, яка не має права на в’їзд у ЄС через польський прикордонний пункт, то муситиме власним коштом відвезти її назад.
 
Раніше міністр внутрішніх справ Польщі своїм наказом заборонив громадянам РФ в’їзд на територію Польщі з діловою, спортивною, туристичною чи культурною метою наземними шляхами. Заборона почала діяти 19 вересня.
 
Водночас зберігаються «взаємно узгоджені виправдані винятки для дисидентів, гуманітарних випадків, членів сімей, власників посвідки на проживання», аби дати можливість опонентам режиму Володимира Путіна залишити територію РФ.
 
Нагадаємо, Естонія, Литва, Латвія та Польща закрили для росіян в’їзд на свою територію, навіть тим, хто має шенгенські візи, видані третіми державами.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net