РФ вигнали ще з однієї міжнародної організації

У міжнародній організації також закликали Москву повернутися на шлях діалогу та дипломатії.

 

Члени Ради Організації американських держав тимчасово позбавили РФ статусу спостерігача. Про це у четвер, 21 квітня, повідомляє CNN.
 
За те, щоб позбавити Росію статусу постійного спостерігача при організації проголосували 25 країн, вісім утрималися, а одна країна не брала участі у голосуванні.
 
Утрималися Аргентина, Бразилія, Болівія, Мексика, Сальвадор, Гондурас, Сент-Кітс та Невіс, а також Сент-Вінсент та Гренадини.
 
«Прийняттям цієї резолюції держави-члени ОАД продемонстрували, що ми не залишаємось осторонь порушень російським урядом міжнародного гуманітарного права та прав людини», — прокоментував рішення організації держсекретар США Ентоні Блінкен.
 
Організація американських країн — міжнародна організація, створена 30 квітня 1948 року на 9-й Міжамериканської конференції у Боготі з урахуванням Панамериканського союзу, що існував з 1889 року. Головний офіс розташований у місті Вашингтон. Росія набула статусу постійного спостерігача при Організації американських держав (ОАД) 1 квітня 1992 р.
 
Нагадаємо, 18 країн оголосили про висилку сотень російських дипломатів.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net