РФ у відповідь на санкції заборонила в їзд низці британських політиків

Москва ухвалила рішення запровадити контробмеження проти низки британських політиків та журналістів, заявили в МЗС Росії.

Росія анонсувала нові контрзаходи у відповідь на санкції Великобританії через російську військову агресію проти України. Правлячий режим РФ ухвалив рішення заборонити в’їзд 39 британським політикам, бізнесменам та журналістам. Про це заявили у міністерстві закордонних справ Росії.

У російському уряді стверджують, що підсанкційні британці «сприяють ворожому курсу Лондона, спрямованому на демонізацію (Росії — ред.) та її міжнародну ізоляцію».
 
«Як уже неодноразово наголошувалося, згубні дії Великобританії щодо насадження русофобії, поширення недостовірної інформації про нашу країну та підтримку київського неонацистського режиму отримуватимуть адекватну та рішучу відповідь з російського боку», – сказано в повідомленні.
 
До списку потрапили 12 журналістів, продюсерів та редакторів британських ЗМІ, голова Британсько-української торгової палати Бейт Томс, троє британських бізнесменів, низка депутатів та чиновників Британії та колишній прем’єр-міністр Девід Кемерон.
 
«З урахуванням деструктивного прагнення Лондона під надуманими та абсурдними приводами розкручувати санкційний маховик роботу над розширенням російського «стоп-листа» буде продовжено», – заявило російське МЗС.
 
Нагадаємо, що крім вугілля п’ятий пакет санкцій ЄС проти Росії включає заборони на імпорт, деревини, хімікатів, предметів розкошу. Також він торкнувся понад 200 приватних осіб, низки компаній та банків.
 
Крім того, з 1 серпня набуло чинності ембарго Євросоюзу на імпорт вугілля з Росії.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net