Путіну готують новий президентський термін — ЗМІ

У Кремлі сподіваються, що до президентських виборів у Росії війну з Україною буде закінчено, пишуть ЗМІ.

 
У Кремлі почали готуватися до президентської кампанії 2024 року, в якій знову має перемогти Володимир Путін. Про це пише видання Медуза з посиланням на два джерела, близькі до адміністрації президента РФ.
 

 
За даними видання, вже проходять наради щодо президентської кампанії за участю чиновників і політтехнологів, які співпрацюють з Кремлем.
 
Медуза пише, що поки в Кремлі розуміють лише найзагальніші «контури» майбутніх виборів, але «кампанія буде під Володимира Путіна». «Про якихось інших кандидатів [від влади] не йдеться», — сказав співрозмовник видання.
 
За його словами, «спаринг-партнерами» Путіна стануть представники парламентських партій. «Ліберальних кандидатів не буде навіть для виду», — каже джерело.
 
За словами співрозмовників Медузи, чергова путінська кампанія будуватиметься навколо «антизахідних» наративів. Путін, як завжди, міркуватиме про «повернення величі Росії, боротьбу із Заходом і багатополярний світ». «Це не те, що хвилює виборця, а те, що цікаве самому президентові», — зазначають джерела.
 
Видання пише, що у Кремлі сподіваються, що до президентських виборів війну з Україною буде закінчено.
 
«Що буде оголошено перемогою? На вибори треба виходити з досягненнями. Наприклад, з якимось набором приєднаних територій. Але які це будуть території — це поки що незрозуміло», — зазначило одне із джерел.
 
При цьому повідомляється, що в Кремлі мають намір досягти для Путіна рекордних результатів на виборах.
 
Разом з тим один із політтехнологів, що співпрацює з Кремлем, заявив виданню, що «найбільш логічним» і «зрозумілим» варіантом було б взагалі не проводити вибори в 2024 році, а ввести по всій Росії воєнний стан і відкласти голосування. При цьому співрозмовник наголосив, що такий сценарій навряд чи можливий, оскільки Путін «любить бачити результати народної підтримки».
 
Нагадаємо, напередодні Путін довго виступав, намагаючись пояснити свої дії.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net