Путін заявив про розбіжності між країнами СНД

Ключовим напрямом співпраці країн СНД є підтримання безпеки та стабільності в Європейському регіоні, пояснив Володимир Путін.

 
На просторі СНД зростають виклики, загрози безпеці та розбіжності, але країни-учасниці готові співпрацювати. Про це сказав президент країни-агресора РФ Володимир Путін на неформальному саміті СНД у Москві, повідомляє прес-служба Кремля у понеділок, 26 грудня.
 

 
За його словами, ключовим напрямком співпраці країн СНД є підтримання безпеки та стабільності в Євразійському регіоні.
 
«На жаль, виклики і загрози в цій галузі, перш за все ззовні, з кожним роком тільки зростають, — підкреслив Путін. — Доводиться визнати, на жаль, і те, що між державами-учасниками Співдружності також виникають розбіжності. Головне, однак, що ми готові і співпрацюватимемо».
 
Путін підкреслив, що лідери країн-учасниць СНД, «навіть якщо виникають будь-які проблемні питання, прагнуть вирішувати їх самі, разом, разом, надаючи один одному товариську допомогу і посередницьке сприяння».
 
Раніше Володимир Путін розповів лідерам СНД, як вирішувати конфлікти. За його словами, для цього «максимум» потрібно використовувати добру волю.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net