Путін заявив про бої на історичних рубежах

Президент країни-агресора узяв участь у пропагандистському концерті на стадіоні Лужники.

 
 
 
 
Прям зараз точиться бій на «історичних рубежах» Росії. Про це сказав президент країни-агресора Володимир Путін під час виступу на мітингу-концерті у Лужниках у середу, 22 лютого.
 
«Сьогодні у рамках «спеціальної військової операції» (так у Росії називають агресивну війну проти українського народу. – Ред.)… Ось ми тут із вами зібрались на, по суті, святковий захід, але я знаю, ось щойно слухав вище військове керівництво країни, про те, що прям зараз йде бій на наших «історичних рубежах», за «наших людей»», – заявив Путін.
 
Він додав, що цей бій «ведуть такі ж мужні бійці», як і ті військові, які перебувають на заході у Лужниках із пластмасовими автоматами і пістолетами.
 
Путін закликав присутніх на стадіоні три рази прокричати «ура», щоб «мужні бійці» їх почули.
 

 
 
Пізніше Путін запропонував прокричати ура «за єдність російського народу». З того, як він махав мікрофоном, було видно, що він знов очікує трикратного «ура», але стадіон прокричав лиш раз. Потім Путін запропонував покричати слово «Россия» – і під гомін вигуків пішов.
 

 
 
Нагадаємо, 21 лютого Путін виступив із давно обіцяним посланням до Федеральних зборів. Його промова стала набором кліше з російської пропаганди. А фактично єдиною новиною з усього цього потоку слів стало те, що Путін оголосив про припинення участі Росії у Договорі про стратегічні наступальні озброєння (ДСНО).
 
Після цього в Офісі президента заявили про «тайжановий тупик» Путіна.
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net