Путін вибудував під Москвою царське село — ЗМІ

Землі коло Ново-Огарьово, де знаходиться резиденція глави Кремля, купували через закордонні офшори та передавали його дочкам.

Глава правлячого режима Росії Володимир Путін вибудував для себе та своїх близьких нове «царське село» — конгломерат земельних володінь у Підмосков’ї навколо своєї офіційної резиденції в Ново-Огарьово. Про це йдеться в розслідуванні російського видання Проект, що позиціонує себе як незалежне.

Очільник Кремля живе і працює в садибі Ново-Огарьово — він навіть закріпив її за собою до кінця життя. У цьому місці облаштували буквально все — басейн, лазню, різні ванни і спортзал, а 2015 року до резиденції навіть підвели секретну залізничну гілку.

Землі навколо Ново-Огарьово купували через закордонні офшори, а потім передавали дочкам — Марії та Катерині. Поруч із молодшою донькою оселилася і її мати — колишня дружина Путіна Людмила разом із новим чоловіком Артуром Очеретним. 

Території молодшої Катерини після весілля переписали на її чоловіка Кирила Шамалова. Шамалов перебував у стосунках із молодшою дочкою Путіна Катериною Тихоновою з 2012 по 2016 рік. 

У 2016 році стосунки Кирила і Катерини почали псуватися, і незабаром вони розлучилися. Шлюборозлучний процес у цієї пари був простим — колишній чоловік позбувся всієї своєї нерухомості в «царському селі» без винятку. Шамалову заплатили 2,3 млрд рублів, значно менше за ринкову вартість активів.

Зазначимо, що 30 травня найважливіше місце для Путіна ризикувало стати об’єктом атаки українських безпілотників. Один з них було збито за чотири кілометри від президентської резиденції.

Нагадаємо, Володимир Путін прокоментував атаку безпілотників на Москву і пригрозив українцям «дзеркальною відповіддю».

Москву та Підмосков’я атакували безпілотники

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net