Прокурор МКС звернувся із закликом до Росії

Прокурор Міжнародного кримінального суду закликав Росію повернути Україні всіх викрадених дітей.

 
 
 
Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан у п’ятницю, 31 березня, закликав Росію повернути викрадених дітей в Україну. Про це повідомляє Укрінформ.
 
«Я чітко закликаю Росію повернути дітей. Дайте їм можливість повернутися в Україну якнайшвидше. Прямо в Україну або через треті сторони, але дайте дітям повернутися додому… Правам дитини має приділятися першочергова увага», – наголосив Хан.
 
Крім того, прокурор МКС вкотре закликав РФ надавати інформацію щодо роботи його Офісу.
 
Хан додав, що видача ордера на арешт президента РФ Володимира Путіна не викликала у нього почуття радості, адже це стосувалося керівника країни, який є постійним членом Ради Безпеки ООН. Прокурор МКС переконаний, що Путін має постати перед правосуддям, відповісти на звинувачення.
 
Нагадаємо, раніше Україна вимагала від Росії надати їй списки всіх вивезених на територію РФ дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
_________________________
 
17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Путіна, звинувативши його у незаконній депортації тисяч дітей із України.
 
У Кремлі заявили, що РФ не визнає юрисдикцію МКС і вважає його рішення «нікчемними». Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу стосовно прокурора та суддів МКС.
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net