Президент Португалії заявив, що доля світу вирішується в Україні

Португалія продовжуватиме політичну, дипломатичну та гуманітарну підтримку України як на двосторонньому, так і на міжнародному рівні.

Війна між Росією та Україною є глабальною проблемою, що впливає на всі країни світу. Про це у четвер, 24 серпня заявив президент Португалії Марселу Ребелу де Соуза на спільній із президентом Володимиром Зеленським пресконференції у Києві.

«Це війна проти всіх людей, вона стосується всіх держав і всіх громадян планети. Зараз доля світу вирішується в Україні», — сказав президент Португалії.

Він додав, що Португалія бажає перемоги Україні і підкреслив, що Лісабон підтримує на двосторонньому та міжнародному рівні усі ініціативи Києва.

Він наголосив, що Португалія ніколи не визнавала незаконну анексію Криму Росією, і зазначив, що його країна продовжуватиме політичну, дипломатичну та гуманітарну підтримку України як на двосторонньому, так і на міжнародному рівні настільки, наскільки це буде потрібно.

Нагадаємо, наприкінці березня Португалія подарувала Україні три танки Leopard 2A6. Тоді у Лісабоні запевнили, що «Португалія продовжить підтримувати український опір незаконному вторгненню Росії».

До цього у січні Португалія передавала Києву медобладнання, 14 БТР, боєприпаси та генератори.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net