Дипломати зазначають, що «важливо дотримуватись належних процедур, щоб зміцнити довіру до AРMA».
Посли країн G7 звернули увагу на занепокоєність громадянського суспільства стосовно призначення голови AРMA і наголосили на важливості зміцнення довіри до цієї інституції. Про це заявили дипломати японського президентства (головування) в групі послів G7 у своєму Twitter-акаунті в п’ятницю, 30 червня.
«G7 уважно стежила за процесом призначення голови AРMA та зауважила занепокоєність громадянського суспільства щодо вжитих процедур. Важливо дотримуватись належних процедур, щоб зміцнити довіру до AРMA», — зазначили посли.
Нагадаємо, конкурс на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) виграла держслужбовиця Олена Дума.
Перемога Олени Думи вже викликала негативну реакцію в експертному середовищі. Вони вважають, що призначення Думи несе великі репутаційні ризики для України й для роботи незалежної та ефективної діяльності антикорупційної екосистеми та органів правопорядку.
Зазначимо, Віталій Сигидин, який виконував обовʼязки керівника АРМА до 2021 року, пішов з посади після підозри в привласненні 400 тисяч доларів.
У серпні 2021 року в.о. голови АРМА призначили Дмитра Жоравовича.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Источник: korrespondent.net