Польща готує спецназ для захисту інфраструктури

Рішення про утворення окремої групи силовиків прийнято у відповідь на “загрози, що випливають з агресивної політики Росії”.

Польща не виключає російських атак на енергетичні об’єкти країни, а тому набирає окремий спецназ, який охоронятиме стратегічно важливу інфраструктуру. Про це у вівторок, 22 серпня заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в Х (Тwitter). 

Він відзначив, що нова група силовиків буде діяти на базі підрозділу Формоза і буде задіяна в охороні енергетичної інфраструктури на Балтиці.

«Створення нової групи є відповіддю на сучасні військові та невійськові загрози, пов’язані з функціонуванням найважливіших об’єктів польської інфраструктури — газового порту в Свіноуйсьце і газопроводу Baltic Pipe», — сказав він.

Підрозділ із захисту критичної інфраструктури дислокуватиметься у Західнопоморському воєводстві. Група стане третім відокремленим підрозділом спецназу Збройних сил Польщі.
 
Блащак звернув увагу, що у Формозі будуть задіяні «добре підготовлені військові, які пройшли підготовку до США із морськими котиками».
 
«Це люди з досвідом, які брали участь у різноманітних місіях, тренуваннях по всьому світу, люди, які зосереджені на захисті критично важливої інфраструктури», — зазначив він.
 
«Ми повинні враховувати можливість різних провокацій», — додав міністр.
 
Система управління польською армією буде змінена. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net