ПАРЄ повністю підтримала мирний план Зеленського

Парламентська Асамблея Радє Європи підтримала мирний план, який раніше представив український президент.

Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію про повну підтримку мирного плану Президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради на своєму Telegram-каналі в четвер, 22 червня.

«Щойно! 80 — 3А. У Резолюції Політичні наслідки агресіі рф проти України ПАРЄ повністю підтримує мирний план президента Зеленського, а також наступні революційні пункти», — йдеться у повідомленні. 

У резолюції ПАРЄ йдеться також про продовження та посилення додаткової цивільної і військової допомоги, в тому числі шляхом реекспорту власних товарів, створення стратегічної європейської економічної автономії від російської нафти та газу, як основного інструменту шантажу Європи та необхідність вжити заходи для запобігання перепродажу російських корисних копалин до Європи через треті країни.

Також у документі мовиться про розширення списку фізичних осіб та юридичних осіб, які підпадають під обмежувальні заходи (санкції) в РФ, Білорусі та третіх країнах, запровадження основних категорій з метою провадження особливого нагляду для уникнення ухилення від санкцій та про необхідність запровадження процесу створення гармонізованого механізму для моніторингу дотримання санкцій і відслідковування їх обходу, в тому числі через перепродаж товарів за допомогою третіх країн.

У резолюції вказується на необхідність створення публічного Реєстру компаній та осіб, які працюють на користь російських інтересів, в тому числі, допомагають ухилятися від санкцій.

Окремо ПАРЄ у своїй резолюції визнала ПВК Вагнер та інші воєнізовані формування, які беруть участь у вторгненні РФ, терористичними угрупуваннями, а сам режим РФ — таким, що наслідує небезпечну ідеологію — рашизм, в тому числі прямо пропагує злочин геноциду.

Парламентська асамблея Ради Європи в ухваленій резолюції також визначила необхідність започаткування галузі науки щодо російської колоніальної політики з метою вивчення минулих політик та практик РФ, направлених на провадження імперіалістичної політики.

Резолюція ПАРЄ визнає Росію винною у воєнному злочині — злочині екоциду, який стався способом підриву Каховської ГЕС з метою призупинення контрнаступу, а також вказує на необхідність створення стратегічної економічний автономії від російських газу та нафти, які використовуються РФ для розширення імперіалістичної геополітичної мети.

ПАРЄ у своєму документі окремо визнала намір РФ підірвати ЗАЕС, створивши загрозу всьому континенту.

Нагадаємо, парламентська асамблея Ради Європи у своїй резолюції визнала геноцидом депортацію та насильницьке переміщення українських дітей на територію РФ.

Раніше ПАРЄ прийняла рішення щодо спецтрибуналу для РФ та Білорусі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

В Україні верифікували понад 116,3 тис. пошкоджених війною об’єктів

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Кулеба розповів про перспективу запуску переговорів з ЄС про членство

Дуда: Україну слід запросити до членства в НАТО на вільнюському самміті

Росія створила на Луганщині 15 таборів для своїх солдатів — ОВА

Источник: korrespondent.net