Освітлення Ейфелевої вежі можуть скоротити на тлі енергокризи

Нічне освітлення вежі складає лише 4% річного рахунку за електроенергію пам’ятника. Економія енергії не буде суттєвою.

Мер Парижа Енн Ідальго запропонує скоротити час освітлення Ейфелевої вежі. Причина – енергетична криза та надзвичайна кліматична ситуація. Про це повідомляє Le Journal du dimanche.

Зазначається, що 336 золотих прожекторів вежі згасають о першій ночі, але пропонується, що тепер вони згасатимуть о 23:45, коли вежу залишають останні відвідувачі.

Як пояснили в керуючій компанії Ейфелевої вежі SETE, всупереч поширеній думці, нічне освітлення вежі складає всього 4% річного рахунку за електроенергію пам’ятника, і миготіння 20 тисяч світло діодів, що миготять протягом п’яти хвилин на початку кожної години — це енергоефективне обладнання. Тому захід, про який буде оголошено 13 вересня, має символічний характер.

За словами президента SETE Жана-Франсуа Мартінса, досягнута економія енергії не буде феноменальною, але «як найбільш відвідуваний пам’ятник у світі ми маємо показати приклад».

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що країна переживає кінець «епохи достатку», її громадянам варто приготуватися до важкої зими та майбутніх економічних тягарів.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net