Орест Сохар: Симптом распада РФ: зэков тянут в депутаты, вся юстиция сводится к кувалде

«Росія пройшла великий шлях, — від серпа і молота до коси й кувалди» — це іронічний концентрат останніх подій у орків. Тепер інститутом влади є не повноваження від фюрера, а наявність озброєного угрупування. Кожен «кадиров», «прігожин» чи інший бандит створює власні правила на контрольованих територіях.

Кримінальна свідомість Прігожина сьогодні залипла у ментальності орків, особливо — у панівного класу.

Політики мімікрують під новий тренд: генсек «Єдіной Расії» Турчак пригрозив колезі «єдиноросу» молотом Прігожина за відоси з відпочинку.

Депутати від партії влади мають за честь отримати іменну кувалду від кухаря Путіна. Це так само почесно, як у первісних племен було отримати скальп ворога.

Медведєв раптом запропонував зрадників карати згідно з законами воєнного часу. Навіть розпочалася дискусія, як вбивати непокірних співвітчизників: згідно з Конституцією, чи за справедливістю. Весь керівний іконостас апелює до досвіду Прігожину, бо він тепер найвища судова гілка влади у Росії, а молот – символ цього збоченого «правосуддя».

Фішка не лише в кримінальній естетиці, для бандитів та вбивць розчищається горизонт влади та пантеон слави.

Знайомтесь: «ангарський маніяк», колишній міліціонер Міхаіл Попков убив 80 жінок, відбуває два довічних й зізнався в інших вбивствах. Тепер збирається до «Вагнера». Тільки після морозів, бо вони йому некомфортні. Згідно з новітніми орківськими традиціями, у цього маніяка дуже хороші політичні перспективи. У гіршому випадку, він буде з почестями похоронений у рідному Ангарську, і всі медія області складуть про нього героїчний некролог, а губернатор виголосить зворушливу промову. У кращому — бункерний фюрер йому причепить зірку героя імперії.

Інша гучна історія: «Під Бахмутом загинули вже чотири кримінальних авторитети, які «відкинулися» з зон. Лідерів ОЗУ хоронять як героїв на алеях слави, а їх щасливіших поплічників можуть делегувати в Держдуму». Це не іронія, а намір путіністів привнести «трішки свіжого повітря» у владу, завівши професійних вбивць. «Провітрити» збираються і навчальні заклади, куди без конкурсу та іспитів збираються зараховувати демобілізованих маніяків та кілерів.

Мордор де-факто проходить етап племенізації. Вона веде до поступового розвалу імперії.

У Прігожина було багато часу ознайомитися з реаліями країн Африки. Тепер він реалізує цей досвід у Росії.

Африканізація Росії, перетворення її у слабке фрагментарне утворення – це запорука виживання окремих кланів на території пост-імперії.

Мордор стає звіряче миролюбною країною.

Підписуйтеся на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)». Залишайтеся на звʼязку.

Источник: www.obozrevatel.com