Опитування: ФРН має домагатися припинення війни в Україні

Більшість німців вважають, що уряд ФРН має активізувати дипломатичні зусилля для припинення війни в Україні. Кожен четвертий німець вважає військову допомогу Україні достатньою.

Більшість німців виступають за активізацію дипломатичних зусиль, спрямованих на припинення війни Росії проти України. 55 відсотків опитаних висловили думку, що уряд ФРН докладає для цього недостатньо зусиль, свідчать оприлюднені в четвер, 3 листопада результати опитування Deutschlandtrend, проведені соціологічним інститутом infratest dimap на замовлення медіакомпанії ARD.
 
Як показали результати дослідження, кількість незадоволених діяльністю уряду Німеччини у цьому напрямку зросла порівняно з червнем на 14 відсотків. Лише троє з десяти німців вважають, що Берлін докладає зусиль на дипломатичному фронті.
 
З двох учасників збройного конфлікту німцям, як і раніше, ближче Україна, ніж Росія. Так, приблизно кожен другий респондент (47 відсотків, мінус 16 відсотків порівняно з березнем) вважає Україну партнером Німеччини, що заслуговує на довіру, і тільки кожен десятий (плюс 4 відсотки порівняно з березнем) думає так про Росію.
 
Кожен четвертий німець вважає військову допомогу Україні достатньою
 
Дослідження також показало, що чотири з десяти опитаних (41 відсотків) вважають допомогу зброєю, яку Німеччина надає Україні, достатньою. І лише кожен п’ятий (21 відсоток) висловлюється за її збільшення, а 30 відсотків вважають, що Німеччина постачає Україні надто багато зброї.
 
У питанні про антиросійські санкції думки німців також розділилися: 37 відсотків опитаних вважають їх недостатньо жорсткими, 31 відсоток — достатніми і 23 відсотки — надто суворими.
 
Опитування, проведене infratest dimap, показало, що багато німців відчувають стурбованість через зростання цін у Німеччині на тлі війни в Україні. Як випливає з результатів дослідження, 66 відсотків німців відчувають велике або дуже велике занепокоєння з приводу того, що у них не вистачить коштів на оплату рахунків (плюс 9 відсотків порівняно з жовтнем).
 
Джерело: DW
 
Нагадаємо, президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр звинуватив Путіна у руйнуванні європейського порядку безпеки.
 
Німеччина передала Україні нові гаубиці та РСЗВ

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетЧому Іран підтримує РФ у війні проти України

СюжетНетаньяху повертається: чого чекати Україні

СюжетБіженці з України: міста Німеччини на межі

Источник: korrespondent.net