Німеччина майже вдвічі скоротила імпорт газу з РФ

Якщо раніше частка постачання російського газу до Німеччини перевищувала 50%, то зараз знизилася до 30%.

Німеччина скоротила частку російського газу в імпорті з 55 до 30%. Про це розповів канцлер країни Олаф Шольц в інтерв’ю газеті The Globe and Mail.

«Я не хочу заперечувати, що ми надто довго і надто односторонньо покладалися на постачання енергоносіїв із Росії. Сьогодні ми живемо в іншій реальності та швидко пристосовуємось. Ми припинили імпорт вугілля з Росії, ми припинимо імпорт нафти до кінця цього року. Із газом найскладніше», — зазначив Шольц.

Ідею Росії про постачання газу через Україну замість Північного потоку він назвав пасткою, а проблеми із доставкою турбіни — блефом президента РФ Володимира Путіна.

«Він не може більше використовувати цей привід і посилатися на технічні причини зниження постачання газу. Це вже добре відома схема: РФ хотіла припинити постачання газу та покласти провину за результат на санкції ЄС», — зазначив німецький канцлер.

Раніше у Німеччині заявили, що приватним домогосподарствам та промисловим підприємствам вже вдалося скоротити споживання газу від 5% до 7%.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net