Нідерланди мають намір створити трибунал у Гаазі для РФ — ЗМІ

У МЗС Нідерландів заявили, що разом із країнами ЄС шукатимуть міжнародної підтримки та фінансування для створення трибуналу.

У Нідерландах заявили про готовність до створення спеціального трибуналу в Гаазі, де судитимуть винних у російській агресії в Україні. Про це у понеділок 12 грудня, повідомляє Reuters.
 
Видання пише, що міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Хукстра заявив, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі не зможе взяти на себе цю справу, тому необхідно створити окрему структуру. Він додав, що Нідерланди разом із країнами ЄС шукатимуть міжнародної підтримки та фінансування для цього.
 
Також прокурор МКС Карім Хан минулого тижня попередив про можливість фрагментації і заявив, що його суд справді найкраще підходить для судових процесів, пов’язаних із злочинами агресії, оскільки держави-члени можуть усунути «прогалини, які, як стверджується, існують».
 
Раніше повідомлялося, що в ООН з’явився проект резолюції щодо створення міжнародного трибуналу для притягнення російського керівництва до відповідальності за злочини агресії в Україні.
 
Трибунал для Путіна: як Україна наближає суд над російськими злочинцями

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net