На найбільший у Росії танковий завод відправили працювати ув язнених

З початку війни в Україні оборонні заводи Російської Федерації перейшли на тризмінний режим роботи.

У Росії на Уралвагонзавод відправлять працювати 250 ув’язнених, які відбувають покарання в Нижньому Тагілі. Як у вівторок, 29 листопада, повідомляє ТАСС, вони залучатимуться до допоміжних робіт і не матимуть доступу до секретної інформації.
 
Зокрема, вони працюватимуть на заводі операторами верстатів, свердлювачами, токарями, фрезерувальниками, шліфувальниками, електрозварювальниками, слюсарями та машиністами крана.
 
Водночас, від 4% до 20% зарплат ув’язнених утримуватимуть на користь держави.
 
Влада РФ вирішила використати працю зеків на танковому заводі, коли військовим підприємствам почала загрожувати нестача робочих рук через мобілізацію.
 
З початку війни в Україні оборонні заводи перейшли на тризмінний режим роботи. Зміну графіка пояснили «виробничою необхідністю», йти у відпустку співробітникам заборонили.
 
Раніше колишній президент Росії за вказівкою нинішнього глави Кремля Володимира Путіна провів контрольну перевірку випуску танків на Уралвагонзаводі у Нижньому Тагілі.
 
У ЗМІ заявили, що Іран найближчим часом може відправити до Росії близько 1000 одиниць зброї. Це балістичні ракети та ударні безпілотники.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net