Макрон заявив про необхідність перегляду військового бюджету Франції

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що зволікати не можна, оскільки зараз допомагати потрібно не лише своїй країні, а й Україні, де йде війна.

 
Франція увійшла у період військової економіки, тому потрібні зміни у формуванні бюджетної політики: на військову сферу необхідно виділяти більше коштів. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон під час свого виступу на виставці сухопутних озброєнь Eurosatory, повідомляє BFM TV.
 
Макрон зазначив, що зміни необхідні на тлі загроз, які спричинило вторгнення Росії в Україну.
 
«Франція увійшла у військову економіку, в якій, я впевнений, ми організуємося в довгостроковій перспективі і в якій ми більше не можемо жити із програмуванням витрат річної давності», — заявив Макрон.
 
За його словами, зволікати не можна, оскільки зараз допомагати потрібно не лише своїй країні, а й Україні, де йде війна.
 
«Тому, хто сумнівається у терміновості цих зусиль, достатньо ще раз подивитися на Україну, солдати якої вимагають якісного озброєння та які мають право, щоб отримати відповідь і від нас», — наголосив президент.
 
Раніше, наприкінці травня, у Генштабі ЗСУ повідомили, що українські воїни-артилеристи добре освоїли французькі САУ на колісному шасі Caesar та ефективно знищують російських окупантів.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Екс-прем’єр РФ: Якщо Україна впаде, наступними будуть країни Балтії

Зеленський став лауреатом премії Бориса Нємцова за сміливість

СюжетНімецький експерт: Смертна кара для полонених — воєнний злочин

Німецькі медики лікуватимуть в Україні тяжко поранених

Источник: korrespondent.net