Лукашенко: Україна пропонує пакт про ненапад

Білорусь просять у жодному разі не воювати з Україною, щоб білоруські війська туди не рухалися, стверджує Олександр Лукашенко.

 
Україна нібито пропонує Білорусі укласти пакт про ненапад. Про це сказав формальний білоруський лідер Олександр Лукашенко, повідомляє БелТА у вівторок, 24 січня.
 
За його словами, «Захід не відмовився від своїх планів щодо Білорусі», а в Україні «продовжують готувати бойовиків та екстремістів».
 
«Не знаю, навіщо це українцям. З одного боку, просять нас, щоб ми у жодному разі не воювали з Україною, щоб наші війська туди не рухалися. Пакт про ненапад пропонують укласти. А з іншого боку, готують цю гримучу суміш та озброюють їх. Польща, Литва взагалі очманіли. Навіщо це їм потрібно? Не зрозуміло. Тому ми змушені жорстко реагувати», – сказав Лукашенко на нараді про суспільно-політичну обстановку і стан злочинності у Білорусі.
 
Раніше в українській розвідці заявили, що Лукашенко водить кремлівське керівництво за ніс у питанні своєї лояльності. У зв’язку з цим на сьогоднішній день немає небезпеки відкритого вторгнення Білорусі на територію України.
 
А минулого тижня Лукашенко заявив на зустрічі із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, що Україна його «приємно дивує», оскільки не ведеться на деякі «провокації» західних країн проти Білорусі.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЯк війна РФ проти України впливатиме на ЄС у 2023 році

Сюжет«Вагання Німеччини щодо Леопардів суперечать її обіцянкам»

Британські депутати закликали Берлін передати Києву танки

СюжетЕксперт: Ракети ATACMS стали б великою проблемою для РФ

Источник: korrespondent.net