Литва, Латвія та Польща обговорили сценарії закриття кордонів з Білоруссю

Керівники Прикордонних служб розглянули ситуацію, яка виникне в разі ухвалення політичного рішення про повне закриття кордону з Білоруссю та РФ.

Очільники Прикордонних служб Литви Рустамас Любаєвас, Латвії Гунтіс Пуятс і Польщі Томаш Прага провели переговори щодо можливої загрози з Білорусі та закриття кордонів. Про це повідомляє Служба охорони держкордону Литви, передає Європейська правда.

Зазначається, що сторони розглянули ситуацію, яка виникне в разі ухвалення політичного рішення про повне закриття кордону з Білоруссю та Росією, і обговорили можливі сценарії та алгоритми дій. Також обговорили шляхи та канали обміну оперативною інформацією між трьома країнами.

Переговори керівників прикордонних служб Литви, Латвії та Польщі відбулася перед зустріччю міністрів внутрішніх справ країн Балтії та Польщі, яка відбудеться у Варшаві 28 серпня.

Нагадаємо, Литва оголосила про тимчасове закриття двох із шести пунктів перетину кордону з Білоруссю з 18 серпня. Країна обговорює також можливість закриття решти пунктів перетину литовсько-білоруського кордону.

Також повідомлялося, що у Латвії оголосили мобілізацію працівників прикордонної служби у зв’язку з необхідністю посилення охорони зовнішнього держкордону. А Польща посилить кордон із Білоруссю десятьма тисячами військових.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net