Китай відмовився купувати зерно у РФ — ЗМІ

Раніше у Пекін заявив, що дозволить імпорт з Росії, але торгівлі заважає безліч проблем, включаючи фітосанітарні правила та транспортні проблеми.

Китай відмовився купувати російське зерно. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що Китай закуповує багато пшениці, при цьому загальний обсяг імпорту зріс більш ніж на 60% порівняно з минулим роком і становив близько шість млн тонн за перші чотири місяці року. З них на Росію припадає 30 тисяч тонн.

Як відомо, минулого року Пекін заявив, що дозволить імпорт з Росії, але торгівлі заважає безліч проблем, включаючи фітосанітарні правила та транспортні проблеми.

Видання пише, що пшениця є винятком із торгівлі між Китаєм та РФ. Закупівлі Пекіном електроенергії та алюмінію різко зросли, оскільки санкції скоротили поставки на Захід.

Як заявив міністр сільського господарства  РФ Дмитро Патрушев, майбутнє постачання пшениці та м’яса, ймовірно, буде включено до порядку денного, коли російські урядовці та керівники візьмуть участь у бізнес-форумі в Китаї цього тижня.

Раніше повідомлялося, що китайський експорт до РФ у квітні сягнув рекордного рівня — зріс до 9,6 мільярда доларів, що на 153% більше, ніж у попередньому році.

Нагадаємо, Індія і Китай у квітні цього року скупили переважну більшість російської нафти за цінами, вищими за ціновий ліміт 60 доларів за барель. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net