Кількість жителів планети досягла 8 млрд — ООН

Знадобилося 12 років, щоб населення Землі збільшилося із семи до восьми мільярдів людей.

У вівторок, 15 листопада 2022 року, чисельність населення Землі досягла восьми мільярдів людей. Про це повідомила прес-служба ООН, назвавши подію «важливою віхою у розвитку людства».

Зазначається, що таке безпрецедентне зростання пов’язане з поступовим збільшенням тривалості життя людини завдяки покращенню громадської охорони здоров’я, харчування, особистої гігієни та медицини. Це також є результатом високих та стійких рівнів народжуваності у деяких країнах.

«Тоді як населенню світу знадобилося 12 років, щоб вирости з семи до восьми мільярдів, для досягнення позначки дев’ять мільярдів знадобиться приблизно 15 років — до 2037 року, що є ознакою уповільнення загальних темпів зростання», — наголосили в ООН.

Найбільш високий рівень народжуваності зазвичай спостерігається в державах з низьким доходом на душу населення. Тому з часом глобальне зростання населення все більше концентрується в найбідніших країнах світу, більшість з яких перебувають в Африці на південь від Сахари, пояснили в організації.

Раніше повідомлялося, що Україна перебуває серед країн-лідерів у світі за темпами скорочення населення.

Демографи назвали чисельність населення України


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net