Ірландія заради українців призупинила безвіз частині біженців

Офіційний Дублін ухвалив рішення на деякий час скасувати безвіз для іноземців із 20 країн, щоб звільнити місця українцям, змушеним залишити Батьківщину через вторгнення РФ.

 
Ірландський уряд призупинив безвізовий режим для біженців з більшості країн Європи, щоб зберегти місця для українців, які змушені залишити Батьківщину через російську військову агресію. Про це повідомляє Politico у понеділок, 19 липня.
 
Ірландія на сьогоднішній день прийняла в себе 43 тисячі українців, але в країні не вистачило місць для подальшого прийому біженців, зазначає видання.
 
У повідомленні сказано, що через нестачу місць сотням українців, переважно жінкам і дітям, які прибули в країну ще минулого тижня, довелося ночувати на підлозі покинутої будівлі аеропорту Дубліна. За кілька днів громадян України розмістили в наметовому містечку, зведеному на північ від столиці.
 
Ірландський уряд пов’язує ці проблеми з великим потоком біженців із країн Європи. Тому було ухвалено рішення на 12 місяців призупинити безвізовий режим для біженців із 20 країн ЄС: Бельгії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландів, Польщі, Румунії, Словаччини, Швейцарії.
 
Нагадаємо, влада Ірландії визнала, що для біженців, що прибувають із України, не вистачає місць для їхнього розселення. Щоб вирішити проблему житла для українців, уряд Ірландії вирішив віддати на ці потреби військовий табір Горманстон.
 
Крім того, ЗМІ повідомили, що Ірландія заморозила активи росіян на 1,7 млрд євро.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net