Голова Євроради заявив про необхідність комунікації з Путіним

Шарль Мішель заявив, що варто зберегти канал комунікації з Путіним, «щоб намагатися керувати гуманітарною ситуацією».

Голова Євроради Шарль Мішель заявив, що необхідно зберігати комунікацію із главою Кремля Володимиром Путіним для вирішення гуманітарних питань. Про це він сказав в інтерв’ю журналісту Олексію Венедиктову, яке було опубліковано 23 грудня на YouTube-каналі RTVI, повідомляє ТАСС.

«Я думаю, що треба розмовляти з Путіним, потрібно зберігати комунікацію. Ще з тих часів, коли я був прем’єр-міністром Бельгії, я мав регулярні контакти з Путіним. У мене збереглися канали комунікації з Путіним, навіть якщо ось уже кілька місяців я з ним не спілкувався», — зазначив Шарль Мішель.

За його словами, «варто зберегти цей канал комунікації, щоб пробувати керувати гуманітарною ситуацією, пробувати аргументувати та заперечувати позицію».

Голова Євроради також заявив, що контакти з РФ дозволяють «підтримувати роботу ООН і генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша в плані можливості транспортування морем сільськогосподарських продуктів і добрив, які можуть бути експортовані в країни, що знизить ризики голоду по всьому світу.

«Я хочу сказати, що у переговорах з Кремлем є різні цілі: короткострокові цілі, мета уникнути серйозної ескалації конфлікту, включаючи ядерну загрозу, це взагалі головна мета, також цілі, пов’язані з глобальною ситуацією та ризиками продуктової кризи, які супроводжувалися переговорами членів ООН, України та Росії. Через ці канали європейські лідери мають можливість донести до Путіна те, як вони бачать ситуацію зі свого погляду», — зазначив Шарль Мішель.

Нагадаємо, як повідомили в американському інституті вивчення війни, Путін намагається зняти із себе відповідальність за тривалу війну.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетРіздво українських біженців у Німеччині

СюжетДев’ять місяців у Німеччині: історія родини з Харкова

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Сюжет«Година для України»: знакові місця світу знеструмилися

Источник: korrespondent.net