Франція готує багаторічний пакет допомоги Україні

Крім того, Париж оголосив про надання Києву додаткових 40 мільйонів євро на екстрену відбудову.

Франція готує багаторічний пакет цивільної допомоги Україні, а також оголосила про виділення 40 мільйонів євро для екстреної відбудови. Про це 21 червня заявила міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна на Конференції з питань відновлення України у Лондоні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Наше зобов’язання підтримувати відновлення України — це також сигнал, який ми посилаємо (президенту РФ Володимиру) Путіну про те, що ми підтримуватимемо стільки, скільки буде потрібно… Це сигнал, який має переконати Росію в тому, що вона зайшла в глухий кут і має негайно припинити свою агресію. Для досягнення цієї мети Франція готує багаторічний пакет цивільної допомоги Україні, який включатиме гуманітарну допомогу, допомогу для підтримання економічної та фінансової стабільності», — наголосила вона.

Глава МЗС пояснила, що пакет підтримки складатиметься переважно з грантів, щоб уникнути збільшення навантаження на публічні фінанси України.

«А поки що я рада повідомити, що моє міністерство надасть Україні додатково 40 мільйонів євро у вигляді допомоги у 2023 році. Ця підтримка використовуватиметься насамперед для екстреної відбудови критично важливої інфраструктури, медичного обладнання та, за потреби, для забезпечення стійкості до надзвичайних ситуацій в очікуванні наступної зими», — додала Колонна.

Нагадаємо, міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок на Конференції з відновлення України заявила, що Берлін додатково надасть Києву 381 мільйон євро на гуманітарну допомогу у 2023 році. 

США виділять на відновлення України $1,3 млрд

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net