Фінляндія заарештувала активи росіян майже на 190 мільйонів євро

Фінська влада заарештувала нематеріальні активи громадян РФ, а також їх об’єкти нерухомості.

 
Фінляндія заарештувала активи громадян Росії, які нині перебувають під санкціями ЄС. Конфісковане оцінюється, приблизно, у 189 мільйонів євро. Про це повідомив фінський телеканал MTV Uutiset.
 
Арешти торкнулися кількох десятків організацій із списку санкцій Євросоюзу.
 
«Розслідування судових приставів просувалися і продовжуватимуться. Це завдання є довгостроковим і складним. Крім того, до списку санкцій ЄС внесено нових фігурантів», — пояснив фахівець із взаємодії Акі Віртанен зі Служби стягнення.
 
Найбільше заарештовано нематеріальних активів: дебіторська заборгованість, акції та кошти на рахунках. Об’єкти нерухомості також конфісковані: промислова сировина та транспорт.
 
Влада не розповідає подробиці окремих арештів або осіб, у яких вилучено майно. Проте за літо сума збільшилася більш ніж удвічі. Раніше вона становила майже 80 мільйонів євро.
 
Нагадаємо, фінський державний залізничний оператор VR Group списав усі електропоїзди Allegro (Алегро), які курсували між Санкт-Петербургом та Гельсінкі.
 
Як відомо, росіяни масово використовують кордон із Естонією або Фінляндією для в’їзду до ЄС. З початку повномасштабної війни в Україні понад 60% росіян скористалися саме цими кордонами.
 
Крім того, громадяни Росії активно знімають валюту з банкоматів у Фінляндії, використовуючи для цього картки китайської платіжної системи UnionPay.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net