Дві країни оголосили повітряну тривогу через запуск ракети у КНДР

В Сеулі і японській Окінаві оголосили повітряну тривогу після запуску Північною Кореєю ракети-носія військового супутника.

В Японії та Південній Кореї була оголошена повітряна тривога після запуску космічної ракети-носія у Північній Кореї. Про це у вівторок, 30 травня, повідомляє The Guardian.

У КНДР заявили, що запущена ракета є носієм військового супутника, який вони планували вивести на орбіту в період з 31 травня по 11 червня. Невідомо, чи вивела супутник саме ця ракета чи вона була випробувальною.

В Сеулі після запуску оголосили повітряну тривогу і закликали громадян готуватись до можливої евакуації. Однак пізніше міністерство внутрішніх справ заявило, що попередження було надіслано помилково.

Про небезпеку повідомляли і в південній префектурі японської Окінави. Згодом було підтверджено, що ракета не пролітала над територією Японії.

«Запуск супутника Північною Кореєю є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН, які забороняють країні використовувати балістичні технології, оскільки вони розглядаються як прикриття ракетних випробувань», — зазначає видання.

Раніше у КНДР попередили про «сувору відповідь» у разі запуску супутника-шпигуна.

Байден: Застосування КНДР ядерної зброї стане кінцем режиму Кіма

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Загострення ситуації навколо Пiвнічної Кореї

КНДР попередили про «сувору відповідь» у разі запуску супутника-шпигуна

Байден: Застосування КНДР ядерної зброї стане кінцем режиму Кіма

Источник: korrespondent.net