До Варни прибув перший зерновий вантаж із українського дунайського порту

Але в міністерстві сільського господарства Болгарії наполягають на обережному підході до прийому сільськогосподарської продукції з України після ухвалення Постанови про тимчасову лібералізацію торгівлі.

 
До болгарського порту Варна прибув перший зерновий вантаж з українського дунайського порту Рені, який транспортується морем на баржі. Про це повідомляє Maritime.bg.
 
«Баржа, що супроводжується буксир-штовхачем Felix (прапор — Португалія), завантажена насінням соняшника, призначена для болгарського олійнопереробного заводу. Вона буде оброблена в приватному портовому терміналі у Варні», — йдеться у повідомленні.
 
У міністерстві сільського господарства Болгарії наполягають на обережному підході до прийому сільськогосподарської продукції з України після ухвалення Постанови про тимчасову лібералізацію торгівлі, оскільки вона може спричинити негативні наслідки для національного виробництва.
 
У міністерстві наголошують, що в країну імпортується дуже велика кількість соняшнику, в основному з України, який не йде транзитом до країн ЄС, а продається на болгарському ринку за цінами, нижчими за собівартість болгарського соняшника та виробництва олії.
 
Нагадаємо, Військово-Морські сили України приєдналися до організації перевезень агропродукції через гирло Бистре на каналі Дунай – Чорне море: кораблі ВМС супроводжують іноземні судна, які прибувають за українськими вантажами.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net