До Лівану доставили вкрадений у України ячмінь

Судно було завантажено в Феодосійському порту ячменем, вивезеним їх окупованих українських територій.

До порту ліванського міста Тріполі прибуло судно під прапором Сирії, навантажене українським ячменем, ймовірно, вивезеним з окупованої території. Про це у четвер, 28 липня, повідомляє посольство України у Лівані.
 
«Посол звернув увагу президента на факт прибуття 27.07.2022 до морського порту Тріполі сирійського судна, завантаженого в порту Феодосія ячменем, вивезеним з окупованих територій», — сказано в повідомленні.
 

 
Глава української дипмісії в Лівані Ігор Осташ зустрівся з ліванським президентом Мішелем Ауном і звернув його увагу на факт заходу до морського порту Тріполі сирійського судна, завантаженого в порту Феодосія ячменем, вивезеним із окупованих Росією територій України.
 
Посол України попросив ліванського лідера з’ясувати обставини перебування цього судна у ліванських територіальних водах.
 
«Висловлено прохання вжити заходів щодо з’ясування обставин його перебування у ліванських територіальних водах. Також було наголошено, що зазначений факт може завдати шкоди двостороннім відносинам», — йдеться у повідомленні дипмісії.
 
Осташ також обговорив на зустрічі питання постачання української пшениці на ліванський ринок. Він наголосив, що, незважаючи на російську агресію, Україна залишиться надійним партнером Лівану і забезпечуватиме його продовольчу безпеку.
 
Раніше повідомлялося, що окупанти вивозять із захоплених районів України не лише пшеницю, а й соняшник. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net