Держдеп США пояснив, навіщо Лукашенко поїхав до Тегерану

У Білому домі уважно стежать за розвитком відносин РФ та Ірану, а також результатами візиту Лукашенка до Тегерана.

Олександр Лукашенко вирушив з візитом у Тегеран на користь Кремля, для того, щоб зміцнити зв’язок Росії та Ірану. Про це у понеділок, 13 березня, заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс під час відеобрифінгу.
 
«Що стосується візиту Лукашенка до Ірану, то ми розглядаємо це як ще більше поглиблення відносин між Іраном та Росією», — наголосив Прайс.
 
За словами представника Держдепартаменту США, зв’язки Москви та Тегерана вже давно викликають стурбованість у Вашингтоні. А Лукашенко може взяти на себе роль посередника між цими державами.
 
Також Прайс зазначив, що зростаючі зв’язки між Мінськом і Кремлем можуть говорити про те, що Лукашенко готовий поступитися суверенітетом власної держави Росії.
 
Прес-секретар Держдепу заявив, що у Білому домі уважно стежать за розвитком відносин Росії та Ірану, а також результатами візиту Лукашенка до Тегерана.
 
Нагадаємо, Білорусь та Іран підписали план всебічного співробітництва на 2023-2026 роки.
 
Олександр Лукашенко намагається за допомогою своєї міжнародної активності знайти нове заступництво замість російського. Таку думку висловив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net