Чоловіків Придністров я агітують підписувати контракт із армією РФ

Оголошення про набір публікуються у всіх ЗМІ, розповсюджуються поштовими скриньками та розміщені у місцях загального користування. При зверненні до центрів зайнятості чоловіків військову службу за контрактом пропонують насамперед.

 
У невизнаному Придністров’ї чоловіків агітують підписувати контракт із збройними силами РФ. Про це повідомляють у Головному управлінні та розвідці Міноборони України.
 
«На території так званої «Придністровської молдавської республіки» проводиться широка агітація щодо вступу на військову службу за контрактом до лав ЗС РФ. Оголошення про набір публікуються у всіх ЗМІ, поширюються поштовими скриньками та розміщені в місцях загального користування. При зверненні до центрів зайнятості чоловіків військову службу за контрактом пропонують насамперед», — йдеться у повідомленні.
 
Повідомляється також, що на виробничих та сільськогосподарських підприємствах проводяться збори, де представники пунктів відбору працівників до проходження військової служби за контрактом агітують. З цією ж метою чиниться неприховуваний тиск на військовослужбовців строкової служби.
 
Крім того, тираспольський військкомат розпочав призов на військову службу громадян, які закінчили військову кафедру вишу та зараховані до запасу з присвоєнням офіцерського звання.
 
Раніше повідомлялося, що у Придністров’ї заявили про спроби підпалити нафтобазу та військкомат.
 
У підпалі тираспольського військкомату звинувачують молдавських силовиків.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЗагроза РФ і виклик Китаю: головне у новій концепції НАТО

СюжетООН: Війна в Україні призвела до шокуючих порушень прав людини

СюжетПрощавай, радянська зброє: що у новому пакеті НАТО для України

СюжетЯдерна зброя: світ вчиться «любити» атомну бомбу?

Источник: korrespondent.net