Чим заманюють росіян на війну

У РФ вважають, що безкоштовні протези та квартирні телефони — гідна винагорода за ризик померти на війні.

У Росії чоловіків на війну заманюють низкою «пільг», які обіцяють їм після повернення. Серед іншого — безкоштовний протез та квартирний телефон. Про те, що «світить» мобілізованим, розповідають у Telegram-каналі Объясняем.рф.
 
Уточнюється, що після повернення з війни солдат повинен отримати статус «ветерана бойових дій». Тоді він зможе претендувати на першочергову установку квартирного телефону. Також росіянам обіцяють протези, окрім зубних.
 
Крім того, тим, хто повернеться з війни, обіцяють житло. Однак квартири зможуть отримати лише ті, хто став на чергу на квартиру ще до 2005 року.
 
Крім цього, росіянам обіцяють «пільгове користування всіма видами послуг організацій зв’язку, організацій культури та фізкультурно-спортивних інстанцій, позачергове придбання квитків на всі види транспорту», а також можливість взяти відпустку у зручний час та взяти додаткові 35 днів для відпочинку, але без збереження зарплати. 
 
Тим же, хто доживе до пенсії, обіцяють невелику надбавку.
 
Нагадаємо, російські загарбники у тимчасово окупованому Криму роздали 1500 повісток кримським татарам.
 
Раніше повідомлялося, що Росія активізувала інформаційну кампанію для неправдивого зображення України як терористичної держави, щоби відвернути увагу від власних злочинів.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net