Британія позбавляє Московську біржу офіційного статусу

Таке рішення ухвалено у відповідь на напад Росії на Україну. У Лондоні заявили, що не бачать сенсу в нових інвестиціях в РФ.

 
Податкова служба Великої Британії позбавляє Московську біржу статусу визнаної фондової біржі. Про це у вівторок, 19 квітня, заявили в британському відомстві.
 
Відкликання статусу визнаної фондової біржі означає, що інвестори не зможуть отримати доступ до певних податкових пільг Сполученого Королівства у майбутньому під час торгівлі цінними паперами на Мосбіржі. При цьому існуючі інвестиції будуть захищеними.
 
«Оскільки ми продовжуємо ізолювати Росію у відповідь на їхню незаконну війну з Україною, відкликання визнаного статусу Московської фондової біржі надсилає чіткий сигнал: немає сенсу для нових інвестицій у Росії», – заявила фінансовий секретар казначейства Британії Люсі Фрейзер.
 
У вівторок, 19 квітня, російський ринок акцій прискорив падіння. Індекс Мосбіржі знижується більш як на 5%, до 2221,08 пункту, про це свідчать дані торгів.
 
Нагадаємо, Fitch прогнозує рекордне падіння економіки Росії. Прогнозується, що економіка зазнає більших втрат, ніж через дефолт у 1998 році.
 
Подоляк: Санкції збивають із Росії зарозумілість

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net