Британія оголосила про нові санкції проти Росії

Під обмеження потрапили товари, які можуть бути використані для виробництва хімічної та біологічної зброї.

 
Велика Британія розширила антиросійські санкції, заборонивши експорт в РФ фунтів стерлінгів і банкнот країн ЄС, а також експорт авіапалива. Про це повідомляє сайт британського уряду у четвер, 23 червня.
 
Зокрема, нові заходи містять «заборону на експорт у Росію або для використання в Росії палива для реактивних двигунів, а також присадок для палива».
 
 

 
Запроваджують також «заборону на експорт чи використання в Росії банкнот, деномінованих у фунтах стерлінгів, і банкнот країн ЄС, заборону на надання чи доставку таких банкнот особам, пов’язаним з Росією, і для використання їх в РФ».
 
Крім того, Лондон запровадив заборону на імпорт із Росії товарів – російського походження і таких, що доставляються із РФ, – з метою отримання прибутку, а також пов’язаних з цим технічних засобів, фінансових, брокерських послуг.
 
Крім того, розширено обмежувальні заходи щодо Росії в галузі надання технічної допомоги, фінансових послуг і посередницьких послуг, пов’язаних з імпортом заліза і сталі.
 
Запроваджуються додаткові обмеження на експорт товарів і технологій, що стосуються глузі нафтопереробки, найважливіших галузевих товарів. Також обмеження стосуються товарів, які можуть бути використані для виробництва хімічної та біологічної зброї.
 
Минулого тижня Британія запровадила санкції проти патріарха Кирила. Крім предстоятеля РПЦ, до санкційного списку потрапили українські колаборанти й російські військові і чиновники.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net