Bellingcat з ясував, чому Гіркіна не карають за критику війни

Гіркін висловлює не лише свою свою думку, але його підтримує ряд силових груп у Російської Федерації.

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який брав участь в окупації Криму та захопленні Слов’янська у 2014 році, має «дах» у російському ГРУ, що дає йому можливість робити гучні та їдкі зауваження у бік військового керівництва РФ. Про це у середу, 20 липня, заявив журналіст-розслідувач, керівник Bellingcat Христо Грозєв в інтерв’ю Радіо НВ.
 
Журналіст звернув увагу, що Гіркін не критикує саму війну, але те, як її ведуть.
 
«Він каже, що робити її потрібно набагато агресивніше, з повною мобілізацією всього населення тощо. Він скаржиться на погану стратегію війни, написану Генштабом, критикує міністра оборони Шойгу», — звернув увагу керівник Bellingcat.
 
Грозєв зазначив, що так, мабуть, думають у ГРУ (Головне розвідувальне управління). Він додав, що всередині самої структури можуть бути розбіжності.
 
«Навіть у 2014-2015 роках були деякі факти, ми послухали, саме Гіркіна використовують дві групи всередині ФСБ. Тобто він має «дах», є люди, мабуть, «партія війни» всередині спецслужб, яка вважає, що він представляє їх інтереси і тому вони дозволяють йому це робити, реально він має «дах», — підсумував журналіст.
 
Зазначимо, що Гіркін почав активно критикувати військове командування РФ. Однак, на відміну від опозиційних російських діячів, покарання за свої висловлювання він не поніс.
 
Нагадаємо, зірка студії Квартал 95 Юрій Великий у своєму черговому відео висміяв окупанта Ігоря Гіркіна. 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Експерти: Києву терміново необхідна важка зброя

СюжетБіженці з України в Німеччині: одні хочуть повернутись, інші — залишитися

Збитки інфраструктурі Бучі від війни оцінюють у 191 мільйон доларів

СюжетФренсіс Фукуяма: Україні треба поспішати, поки Путіну не допоміг Трамп

Источник: korrespondent.net