Алексей Голобуцкий: Теперь и в Москве начался сезон цветения »бавовны»

Щоб побачити красу просто загугліть: «пожар москва» та перегляньте (можна через VPN) новини з російської столиці за декілька останніх днів)


В москві останніми тижнями стало на диво багато «бавовни». Жителі російської столиці поступово починають розуміти, як це – жити під час перманентної тривоги. А усвідомлення, що загорітися може будь-коли, будь-де, і будь-що, не додає впевненості в майбутньому.

Навіть, якщо брати до уваги виключно найближчі пару днів, московські новини дають чимало простору для фантазії. Перший день листопада розпочався з новини про пожежу на ніколо-хованському будівельному ринку. Займання відбулось в одному з торговельних наметів та швидко розповсюдилось далі.

Як розповідають свідки, події передував славнозвісний «хлопок», після якого з’явились клуби диму. Затим вогонь швидко охопив одразу три павільйони.

Наступного дня – 2 листопада, на балаклавському проспекті прямо на проїжджій частині загорілась автівка. До приїзду пожежників та ліквідації займання, рух проспектом було повністю перекрито.

Лише за декілька днів пожежі на великих ринках, в ТРЦ та адмінбудівлях. Горять машини та склади. Про невеличкі «бавовни» обережно повідомляють росзмі.

До необережного паління, та кавопиття додалася ще аномальна спека.

Вирішили заморозити Україну, ну то хай гріються тепер.

Источник: www.obozrevatel.com