Volkswagen продав свій бізнес у Росії

Новий власник придбає всі акції російських дочірніх компаній Volkswagen. Угода вже була схвалена російськими державними органами.

Німецький автомобільний концерн Volkswagen Group оголосив про завершення продажу своїх часток у російському бізнесі місцевому інвестору. Про це повідомляється на сайті компанії у п’ятницю, 19 травня.

«Volkswagen завершив продаж своїх часток у ТОВ Фольксваген Груп Рус, включаючи місцеві дочірні компанії (ТОВ Фольксваген Компоненти та Послуги, ТОВ Сканія Лізинг, ТОВ Сканія Фінанс, ТОВ Сканія Страхування), компанії ТОВ Арт-Фінанс, яку підтримує російський дилер Авілон», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що з моменту реєстрації угоди право власності на частки в статутному капіталі ТОВ Фольксваген Груп Рус та її дочірніх підприємств переходить від продавців до покупця.

При цьому новий власник придбає всі акції російських дочірніх компаній, а угода вже була схвалена російськими державними органами.

«Угода включає в себе виробничі потужності в Калузі, дистрибуцію та післяпродажне обслуговування, а також складські та фінансові послуги з усіма пов’язаними з ними співробітниками», – додали в Volkswagen.

Нагадаємо, у березні російський суд заморозив усі активи Volkswagen у Росії. Раніше автовиробник призупинив бізнес у РФ через західні санкції та потрапив під суд за розірвання контракту з ГАЗ.

 Також повідомлялося, що Volkswagen заборонив своїм китайським заводам продавати машини у Росію.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Індійську компанію внесли до переліку спонсорів війни в Україні

Країни G7 досягли домовленостей щодо відстеження російських алмазів

Австралія запровадила нові санкції проти РФ

Євросоюз обмежить торгівлю алмазами з РФ — Мішель

Британія оголосила про нові санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net