У справі ПриватБанку оголошено нові підозри

Загальна сума збитків за двома епізодами тепер становить близько 223 млн гривень, підкреслили в НАБУ.

 
НАБУ та САП повідомили екс-голові ПриватБанку, його першому заступнику та керівнику департаменту про підозру у розтраті коштів банку на суму 85,2 млн гривень. Про це повідомляє НАБУ у п’ятницю, 15 липня.
 

Вказано, що екс-голова правління ПриватБанку, його перший заступник та два керівники департаментів банку у грудні 2016 року за день до визнання фінустанови неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили за рахунок банку близько 223 млн гривень на користь підконтрольних та пов’язаних із ПриватБанком компаній.
 
Кошти перерахували кількома траншами на дві різні компанії. 85,2 млн гривень — на рахунок однієї пов’язаної з учасниками схеми компанії, а 136,8 млн гривень — на користь іншої.
 
Щодо епізоду розтрати 136,8 млн гривень детективи вже повідомляли про підозру в лютому 2021 року. За час розслідування НАБУ та САП встановили нові факти та виявили додаткову розтрату у понад 85 млн гривень. Таким чином, загальна сума збитків за двома епізодами становить близько 223 млн гривень.
 
Ці кошти учасники схеми згодом вивели за кордон із метою легалізації.
 
Сьогодні НАБУ та САП повідомили про підозру керівникові департаменту операційного спрямування банку. Цього ж дня повідомлено про зміну підозр та нові підозри вже встановленим учасникам схеми розкрадання коштів ПриватБанку, а саме:

  • екс-голові правління;
  • екс-першому заступникові голови правління;
  • колишній керівниці департаменту фінансового менеджменту;
  • колишній керівниці департаменту міжбанківських операцій.

Нагадаємо, 23 лютого 2021 року співробітники НАБУ оголосили підозри колишнім топ-менеджерам ПриватБанку у справі про розтрату 136 млн гривень. Ішлося про екс-голову правління банку Олександра Дубілета, екс-першого заступника голови правління Володимира Яценка і начальницю департаменту фінансового менеджменту Олену Бичихіну.
 
У грудні минулого року Вищий антикорупційний суд заочно заарештував Дубілета за підозрою у розтраті коштів банку.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net