У ДТЕК заявили про консолідацю зусиль енергетичної галузі до зими

За потреби компанія готова допомогти підприємствам державної генерації з вугіллям, зазначив Дмитро Сахарук.

Енергетичні компанії, Міністерство енергетики та системний оператор Укренерго консолідували зусилля, щоб разом підготувати енергосистему України до наступного опалювального сезону. Про це сказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону у середу, 30 серпня.

«Зараз всі енергетичні компанії в Україні разом з Укренерго, Міністерством енергетики, Регулятором єдиним фронтом готуються до зими. Всі разом консолідовано працюють на результат. Це важливо, бо завдяки спільним зусиллям можна забезпечити максимальну готовність до дуже непростої зими», – заявив він.

За даними Сахарука, в межах цієї консолідованої роботи ДТЕК виконує поточні ремонти енергоблоків своїх ТЕС. Дев’ять ремонтів вже зроблено, сім – в процесі, а до кінця року загалом буде полагоджено 27 енергоблоків.

Також ДТЕК працює над видобутком вугілля для забезпечення ТЕС. В поточному році вже 15 нових вугільних лав вдалося ввести в роботу. Сахарук запевнив, що за потреби компанія готова допомогти державній генерації з вугіллям.

«Робота йде комплексна, системна, і, я маю надію, що до зими ми будемо максимально готові, незважаючи на те, що вона буде дуже непростою», – резюмував він.

Раніше у ДТЕК назвали суму витрат на підготовку ТЕС і шахт до майбутньої зими. Мова йде про мільярди гривень.

Також у ДТЕК розповіли про забезпечення шахт обладнанням до зими. Машинобудівники виготовили 10 нових комбайнів та сотні тисяч запчастин і комплектуючих.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net