Світові бренди відмовляються від реклами у Twitter через Маска

Ілон Маск спробував зателефонувати керівникам деяких брендів, щоби відчитати їх. В результаті інші вирішили скоротити свої витрати до мінімуму.

Більшість великих світових брендів призупинили розміщення своєї реклами у Twitter через хаотичний підхід нового власника соцмережі Ілона Маска до управління компанією. Про це у суботу, 26 листопада, повідомило видання Financial Times.
 
Зазначається, що компанії поскаржилися на «вибірковий підхід Маска у контролі за контентом» та рішення про звільнення рекламників.
 
За даними видання, після масових звільнень у Twitter у агенцій не залишилося контактів із компанією Маска і вони майже не отримують від неї повідомлення. Інші поскаржилися, що рекламні системи погано працюють.
 
За словами одного із представників галузі, Маск спробував зателефонувати керівникам деяких брендів, щоб відчитати їх. В результаті інші вирішили скоротити свої витрати до мінімуму, щоб уникнути погіршення стосунків з Маском.
 
За інформацією Media Matters, 50 зі 100 найбільших рекламодавців призупинили або оголосили про свій намір призупинити витрати відтоді, як соцмережу очолив Маск. Уточнюється, що на ці 50 рекламодавців припадало 317 млн ​​доларів із 5 млрд доларів доходу Twitter у 2021 році.
 
Раніше повідомлялося, що Маск звільнив розробника Twitter через твіт.
 
Звільнення та переробки. Як Маск рулить Twitter

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net