Siemens не побачив причин для зупинки ПП-1

Газпром припинив роботу газопроводу через «рутинну несправність», яка раніше не призводила до зупинки газопроводу, зазначили у німецькій компанії.

Витік мастила, на який посилається російський газовий монополіст Газпром, не може бути технічною причиною для припинення експлуатації газопроводу Північний потік-1. Про це заявили у німецькій компанії Siemens Energy.

«Як виробник турбін ми можемо лише констатувати, що подібний висновок (Газпрому – ред.) не є технічною причиною для припинення роботи. Такі витоки зазвичай не впливають на роботу турбін і можуть бути усунені на місці», – йдеться в повідомленні.

Вказано, що усунення подібних неполадок — це рутинна операція в рамках робіт з технічного обслуговування. У минулому виникнення таких витоків не призводило до припинення експлуатації, наголошується в заяві.

Зараз Siemens Energy не займається техобслуговуванням Північного потоку-1, але готова взяти участь у технічних роботах, додали в німецькій компанії, зазначивши, що «на компресорній станції Портова є достатньо додаткових турбін для роботи Північного потоку».

Нагадаємо, після триденної перерви на техобслуговування прокачування газу Північним потоком так і не відновилося 3 вересня, як планувалося спочатку. Газпром назвав причиною цього витік мастила на компресорній станції Портова.

Після цього Єврокомісія назвала Газпром ненадійним постачальником, а Росію звинуватили у цинізмі, оскільки вона не виконує контрактів.

Джерело: Російська служба Deutsche Welle


Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Північний потік-2

У Німеччині не відкидають зупинку ПП-2

«Північний потік-2» і «ціна» агресії Росії: у ЄС нема єдності

Süddeutsche Zeitung: США тиснуть на Німеччину через Росію

Співголова СДПН за швидкий запуск «Північного потоку-2»

Оператор Північного потоку-2 просить дозволу на роботи

Источник: korrespondent.net