Навіть в умовах війни інвестори можуть працювати в Україні — глава ДТЕК

Найкращий шлях для інвесторів – вже зараз почати реалізовувати будь-які плани в нашій країні, вважає Максим Тимченко.

Інвестори можуть приходити в Україну і розвивати нові проєкти навіть в умовах повномасштабної війни. Про це сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю американському телеканалу CNBC під час конференції з відновлення України, яка проходила у Лондоні.

«Під час війни ми побудували вітроелектростанцію. 114 МВт потужності, 200 млн євро інвестицій. Це те, що ми робимо. Тут ми представили інший проєкт із загальними капітальними інвестиціями в 450 млн євро. Наше послання цій конференції – давайте рухатись від заяв до дій. Проєкт, який ми презентували тут – це наша демонстрація, що навіть під час війни інвестори можуть приходити та будувати», – розповів Тимченко.

На його думку, найкращий шлях для інвесторів – вже зараз почати реалізовувати будь-які плани в Україні. Як приклад він привів будівництво вітрових та сонячних електростанцій. Адже у перші півтора року час йде на розробку проєкту і не треба залучати великий капітал, привозити обладнання та щось будувати.

Очільник ДТЕК підкреслив, що зелена генерація має переваги перед традиційною через децентралізацію.

«Ракети можуть відключити велику електростанцію, але важко вразити дві сотні вітротурбін. І навіть якщо вони влучать в одну – інші продовжать працювати. Я впевнений, що майбутнє України за децентралізованою чистою генерацією, а країна відіграватиме значну роль в енергобезпеці Європи», – підсумував він.

Нагадаємо, у середині травня ДТЕК запустив у роботу першу чергу Тилігульської ВЕС потужністю 114 МВт. Це перша у світі вітроелектростанція, яку будують під час війни.

Також Максим Тимченко повідомив про плани ДТЕК провести післявоєннну реконструкцію енергетичної інфраструктури в районах навколо Києва шляхом будівництва «розумної» електромережі Smart Grid.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетПідсумки 23.06: Нові санкції ЄС і реєстр зброї

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

У поліції Київщини заявили про встановлення місцезнаходження 900 ухилянтів

Зеленський доручив звільнити одеського військкома

Збройного вторгнення в Крим не було — Обама

Источник: korrespondent.net