Нацбанк усунув Богуслаєва від управління Мотор-Банком

Підставою для ухвалення такого рішення стало отримання Нацбанком відомостей про наявність у В’ячеслава Богуслаєва громадянства РФ.

Національний банк України визнав ділову репутацію єдиного акціонера АТ Мотор-Банк В’ячеслава Богуслаєва небездоганною. Йому на один рік заборонено використання права голосу щодо 100% акцій банку, повідомляє регулятор у п’ятницю, 11 листопада.

«Підставою для ухвалення рішення стало отримання Національним банком відомостей про наявність у Богуслаєва В. О. громадянства Російської Федерації з 2000 року», — йдеться у повідомленні.

Відповідно до закону Про банки та банківську діяльність право голосу за відповідними акціями банку, а також право брати участь в управлінні банком переходять до довіреної особи, яка призначається Нацбанком.

За даними НБУ, станом на 1 вересня Мотор-Банк перебував на 45 місці серед 67 українських банків за розміром активів — 2,27 млрд гривень.

Як відомо, у жовтні директора запорізького заводу Мотор Січ В’ячеслава Богуслаєва затримали за підозрою у держзраді. Суд заарештував його на 60 днів.

Пізніше в Офісі генпрокурора заявили про саботаж з боку Богуслаєва.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетСитуація в Херсоні: що розповідають місцеві жителі

Уряд Естонії хоче узаконити усунення радянської символіки

СюжетЯк ідентифікують тіла із масового поховання в Ізюмі

Amnesty International засудила депортацію українців до Росії

Источник: korrespondent.net