Найбільший порт Європи оголосив про припинення контейнерних перевезень із РФ

В останні місяці імпортувалося менше російського вугілля, сирої нафти, нафтопродуктів та ЗПГ.

Найбільший порт Європи та один із найбільших у світі — порт Роттердама — заявив, що контейнерні перевезення з Росії і до неї припинилися. Про це повідомляється на сайті порту у п’ятницю, 22 липня.

«Контейнерні перевезення в Росію та з Росії припинилися, а постійні «вузькі місця» в глобальній контейнерній логістиці призвели до переміщення вантажів з великих контейнерних портів у дрібніші», — йдеться у повідомленні.

У порту також заявили, що напередодні санкцій на вугілля та нафту в останні місяці імпортувалося менше російського вугілля, сирої нафти, нафтопродуктів та ЗПГ. Компанії дедалі більше імпортують із інших країн.

При цьому обсяг загального вантажообігу порту Роттердам у першому півріччі був на 0,8% вищим (233,5 млн тонн), ніж за аналогічний період 2021 року (231,6 млн тонн).

«У багатьох сегментах війна в Україні призвела до суттєвих змін. Наприклад, імпорт як ЗПГ, так і вугілля дуже різко зріс як альтернатива скороченню європейського імпорту російського газу трубопроводами. Обсяг перевалки сирої нафти збільшився, а нафтопродуктів знизився», — йдеться у прес-релізі.

Нагадаємо, цього тижня ЄС схвалив сьомий пакет санкцій проти РФ. Він уже набув чинності. Пакет включає часткове ембарго на золото, обмеження проти Сбербанку та розширення персональних санкцій.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net